День Гідності та Свободи

18 листопада 2021 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського для студентів Конотопського фахового медичного коледжу відбувся захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Наукові співробітники Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського розповіли присутнім про історію подій на Майдані та згадали ім’я конотопців, які брали участь в подіях Революції Гідності.

Розповіді ілюструвались на екрані мультимедійним матеріалом з використанням світлин, які в хронологічному порядку висвітлювали події, що відбувалися під час Революції.

Присутні мали змогу переглянути виставку «На Майдані долі воскресає воля» присвячену Небесній Сотні. Під час проведення заходу, присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Продовжився захід студентською ходою до пам’ятного знаку героям Небесної Сотні та мітингом пам’яті, присвяченим вшануванню громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. Захід завершився церемонією запалюванням свічок пам’яті.