До Дня захисників і захисниць України, річниці створення української повстанської армії, дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

8 жовтня 2021 року об 11.00 у Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбувся святковий захід «Всі ми козацького роду», приурочений до Дня захисників і захисниць України, річниці створення української повстанської армії, дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Запрошені на свято учні 4-го класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 ознайомилися з цікавими фактами з історії українського козацтва, поринули у вир історичних подій козацької доби рідного краю, дізнались про величне релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Діти дізнались, що саме козаки присвятили своє життя боротьбі за волю України. Вони захищали кордони нашої держави від нападів завойовників, самовіддано боронили свій народ і рідну землю, прагнули свободи і власної держави, були благородними, гордими і нескореними і в той же час добросердечними, безкорисливими, чесними, щедрими і вірними у дружбі.