Подорож до світу природи рідного краю

5 червня 2023 року до Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського завітали учні Комунального закладу Сумської обласної ради «Конотопська спеціальна школа»  та учні  Кролевецького ліцею  Кролевецької  міської ради Сумської області і поринули у подорож до чарівного світу природи рідного краю. Відвідувачі із захопленням та з цікавістю прослухали розповіді про життя тварин, птахів, про водойми краю та їх мешканців, що водяться у водоймах Конотопщини. зрозуміли наскільки   природа важлива для життя людей. Щоб краса української природи не збідніла, не зникли її чудові ландшафти, не зміліли річки, не вимирали тварини, потрібно дбайливо ставитись до природи, не смітити, не зривати просто так квіти, берегти воду, берегти кожну рослинку і тварину.

По закінченні екскурсії по залу природи, діти переглянули виставку вишиванок «Вишиті обереги» із фондової колекції та приватних колекцій, виставку «Перевтілення: портрети, що оживають», творчого проєкту Анни Гавриленко та Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, реалізованого за Грантом Президента України молодим діячам у галузі образотворчого мистецтва та виставку дитячих малюнків та дитячих іграшок із фондової колекції музею, приуроченої до Міжнародного дня захисту дітей.

Відвідувачі отримали масу позитивних емоцій та зробили фото на згадку.