Різдвяно-новорічна фотозона в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського!!!

З 22 грудня 2021року у фойє Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського до Різдвяно-новорічних свят відкрилася святкова фотозона.

Фотозона “З Новим роком та Різдвом” – це гарний привід зробити яскраві і незвичні фото вашого свята.

До Різдвяно-новорічних свят в музеї долучився зі своєю виставкою народний майстер України, учасник любительського об’єднання «Майстри Конотопа» міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» Петро Григорович Нечипоренко, який виготовляє із сірників вироби.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати у музей та зробити чудові фото і поринути в атмосферу свята!