Рубрика «Вони загинули за Україну»

          03 січня 2024 року при виконанні бойового завдання  в ході російсько-української війни поблизу населеного пункту Веселе Донецької області, потрапивши під ворожий артилерійський обстріл та отримавши осколкові поранення, несумісні з життям, загинув військовослужбовець Збройних Сил України, головний сержант групи охорони військової частини А4219, молодший  сержант Кириченко Руслан Володимирович.

          Народився Руслан Володимирович 10 лютого 1997 року в селі Жуківка Буринського району Сумської області. Після закінчення 9 класів Жуківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,  продовжив навчання в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі Сумського державного університету за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель та споруд». За спогадами однокурсників та викладачів, Руслан був відповідальним, самостійним, вимогливим до себе, здатним приймати правильні рішення і в той же час щирим, відкритим, дружелюбним, готовим прийти на допомогу. Після закінчення навчального закладу, проходив строкову військову службу у танкових військах.

           Після повномасштабного вторгнення російських агресорів на територію України, у жовтні 2022 року, не вагаючись,  як справжній чоловік, став на захист незалежності та суверенітету рідної України, поповнивши лави Збройних Сил України. Під час війни, у грудні 2022 року, Руслан одружився зі своєю коханою дівчиною. Одруження під  час війни для нього –   це непохитна віра  в те, що кохання переможе війну. його не заглушити ворожими  вибухами, не спалити в пожежах, не зламати, це його віра в близьку перемогу українського народу над російськими загарбниками.

          У січні  2023 року в бою з російськими окупантами, відстоюючи населений пункт Кліщіївку Донецької області, був тяжко поранений, але після лікування в госпіталі, повернувся  до бойових товаришів, мужньо та сміливо, до останнього подиху відстоював незалежність України. Мужній, сміливий, хоробрий, справжній патріот української землі – таким залишиться Руслан у пам’яті рідних,  бойових товаришів, друзів та всіх, хто знав його. Йому навіки 26 років…

          Вічна Пам’ять і  Вічна Слава Воїну-Герою України Кириченку Руслану Володимировичу!

          Співчуття рідним…