Рубрика «Вони загинули за Україну»

09 травня 2024 року, з честю виконуючи свій обов’язок щодо захисту України, вірний військовій присязі, українському народу і державі, при виконанні бойового завдання в ході російсько-української війни, в районі населеного пункту Оріхово-Василівка, Бахмутського району, Донецької області загинув військовослужбовець Збройних Сил України,  стрілець-помічник гранатометника 3-го механізованого відділення 2-го механізованого взводу механізованої роти військової частини, старший солдат, наш земляк Матвійко Віталій Юрійович.

          Народився Віталій 16 червня 1995 року  в селі Соснівка Конотопського району. Після закінчення 9 класів Соснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, продовжив навчання в Конотопському вищому професійному училищі та здобув професію токаря. Строкову військову службу проходив  в Чернігівській області у танкових військах. Після проходження строкової військової служби, повернувся до рідного села, а в 2018 році поїхав на заробітки до Польщі. Там познайомився з майбутньою дружиною Анастасією. Із Польщі молодята поїхали до батьків нареченої в м. Маріуполь. Там і одружилися. У родини народилася донечка Уляна.

Під час повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України, певний час були в Маріуполі під окупацією. На свій страх і ризик, родина Віталія та батьки Насті виїхали з Маріуполя 16 березня 2022 року. Дружина з донькою і батьками поїхали до Польщі, а Віталій повернувся до своїх батьків і відразу ж пішов до військкомату. Був мобілізований до лав Збройних Сил України, мужньо і сміливо, до останнього подиху  боронив цілісність та суверенітет рідної неньки-України.

           Думки  про події на фронті зараз у серці кожного українця, запеклися рубцями, кровоточать та не дають спокійно жити, мислити, дихати.  Обороняють українську землю і гинуть незвичайні люди, які в мирному житті були далеко від військової справи, але вони справжні українці, справжні чоловіки, яких ніщо не зупинить, щоб дати відсіч підступному ворогу. Справжнім патріотом, справжнім чоловіком залишиться в серцях Віталій Матвійко, який залишив свою домівку, свою сім’ю, свої улюблені справи і, не вагаючись, віддав своє молоде життя за нас із вами. Сила волі, мужність, стійкість, бажання відстояти кожен сантиметр рідної землі від російських окупантів – це складові характеру Віталія.

          У загиблого Героя лишилась дружина з донечкою, мама, бабуся.

          Вічна Слава і Вічна Пам’ять Воїну-Герою Матвійку Віталію Юрійовичу, який захищав Україну і кожного із нас!

          Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та  висловлюємо щирі співчуття родині та бойовим товаришам ВОЇНА-ГЕРОЯ, нашого земляка, якому б ще жити і жити, Матвійка Віталія Юрійовича.

              Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого  Матвійка Віталія Юрійовича знайде Вічний спокій!