Рубрика «Вони загинули за Україну»

23 травня 2024 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в ході російсько-української війни на Донеччині загинув військовослужбовець Збройних Сил України, оператор безпілотних літальних апаратів взводу безпілотних авіаційних комплексів, солдат, наш земляк Марєєв  Богдан Олександрович.

          Народився Богдан Олександрович 2 вересня 2001 року в місті Глухів Сумської області. Закінчив Конотопську  загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №10. Під час навчання багато уваги приділяв вивченню англійської мови та історії.. Захоплювався грою в футбол. Після отримання середньої освіти, у 2018 році вступив до Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка на факультет історії та філології.

           Під час повномасштабного вторгнення російських агресорів на територію України, після 4 курсу університету, не вагаючись, як справжній чоловік, справжній українець, добровольцем пішов захищати Батьківщину, адже ще з дитинства мріяв бути військовим. Опанував професію оператора  безпілотних літальних апаратів. Богдан мав позивний «Танчик», бо дуже любив грати в цю гру та був невисокого росту і з легкістю заскакував у танк. Воював Богдан на Донеччині, на Бахмутському напрямку.

           Він був життєрадісним,  відповідальним, уважним Побратими з повагою і любов’ю відносились до молодого бійця. Цінували його за хоробрість, цілеспрямованість. Богдан завжди намагався допомогти своїм пораненим побратимам, незважаючи на ризик. Був людиною з великим серцем, був справжнім воїном-захисником рідної української землі. А ще Богдан був цікавим співрозмовником, начитаний, ерудований.

          Біль і смуток в душі, коли дивишся на це зовсім юне обличчя. Йому  б ще жити і жити, здійснювати свої мрії, але клята війна внесла свої корективи

          Вічна Слава і Вічна пам’ять ВОЇНУ-ГЕРОЮ, справжньому українцю  Марєєву Богдану Олександровичу!

           Спи спокійно, Солдате. Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишиться в наших серцях. Герої не вмирають! Героям Слава!

          Щирі співчуття рідним…