Рубрика «Вони загинули за Україну»

03 червня 2024 року від наслідків тяжких поранень, отриманих в зоні АТО в 2019 році помер військовослужбовець Збройних Сил України, ветеран російсько-української війни, наш земляк Качура Володимир Анатолійович.

          Народився Володимир 20 липня 1990 року. Закінчивши дев’ять класів Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 Конотопської міської ради, продовжив навчання в Конотопському професійно-технічному училищі №20 та здобув професію водія та

газоелектрозварювальника. Після закінчення навчання, розпочав трудову діяльність водієм в автотранспортному підприємстві міста Конотоп «Корунд-С». Військову строкову службу проходив у військовій частині Т0330, що дислокувалась у рідному місті.

          Після закінчення строкової військової служби, продовжив працювати водієм автотранспортного підприємства  «Корунд-С». В 2018 році  поповнив ряди Збройних Сил України за контрактом.

          В період з 03.10.2018 по 22.10.2019  Качура Володимир Анатолійович – солдат, старший водій І мотопіхотного відділення І мотопіхотного взводу І мотопіхотної роти 15 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної  бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України мужньо і сміливо, як справжній чоловік, справжній українець, захищав  суверенітет та цілісність України, брав участь у стримуванні збройної агресії російських агресорів в Донецькій та Луганській областях,  перебуваючи безпосередньо в зоні АТО.

          22 жовтня 2019 року, виконуючи бойове завдання у тяжких та виснажливих боях в районі населеного пункту Часів Яр, Бахмутського району, Донецької області,  отримав тяжке поранення, в результаті якого став інвалідом І групи і за станом здоров’я не зміг продовжувати військову службу. Переніс незчисленну кількість операцій, довготривале лікування  та реабілітацію в Харкові, Києві, Львові. Попри неймовірні випробування, ні про що не шкодував. За його словами, він знов повторив би весь той шлях, який йому довелось пройти.

           Життя  Володимира було наповнене любов’ю до рідних, друзів, побратимів, до праці і до рідної землі. Красивий, розумний, самостійний, добрий, справжній патріот України, який свідомо зробив вибір життєвого шляху – таким залишиться  Володимир в пам’яті рідних, знайомих, бойових товаришів.

          Вічна Слава і Вічна Пам’ять ВОЇНУ-ГЕРОЮ Качурі Володимиру Анатолійовичу!!!

          Щирі співчуття і низький уклін рідним…