Всесвітній день туризму та День туризму вУкраїні

До Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні  27 вересня 2021 року в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського та його відділах : музеї авіації та музеї-садибі генерала М.І.Драгомирова відбулося безкоштовне екскурсійне обслуговування відвідувачів, під час якого можна  було дізнатися про історію рідного краю, його видатних особистостей.

Для учнів 4-Б класу Конотопського виховного комплексу ЗОШ I ступенів «Казка» та студентів ДПТНЗ “Конотопське вище професійне училище” була проведена трамвайна екскурсія по місту, під час якої кожен дізнався багато цікавих і пізнавальних фактів про історію міста, про його історичні пам’ятки та події.

В приміщенні краєзнавчого музею до уваги відвідувачів був розташований «Інформаційно-туристичний центр», в якому була представлена  туристична продукція про музейні заклади міста, інформація про замовлення екскурсій, наукову роботу, яку проводить музей та його філіали. Тож запрошуємо відвідати музей та поповнити свої знання з історії та культури свого рідного краю.