Вифлеємський Вогонь в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського!!!

Щороку українською скаутською організацією «Пласт» проводиться акція Вифлеємський Вогонь Миру, завданням якої  є передача  Вогню громадам міст, лікарням, школам, державним установам по всій Україні, запаленого у Вифлеємі, що символізує тепло, мир, злагоду і сподівання.

22 грудня Конотопська скаутська організація “Пласт” завітала до Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського та передала  Вифлеємський Вогонь Добра, який постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа.  Вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня, а тепер його частинка є і у нашому музеї.

Запрошуємо конотопців та гостей міста прийняти участь в цій акції і запалити Вифлеємський Вогонь Миру та Добра.